Real4Life
Bine ati venit pe Real4life !

Distribuiţi|

"Fratii Dinamita" si-au dat foc la valiza

Vezi subiectul anterior Vezi subiectul urmator In jos
AutorMesaj
Real4life # <3
AdministratorAdministrator
Rac
Data de inscriere : 07/12/2011
Varsta : 25
Localizare : Sibiu
MesajSubiect: "Fratii Dinamita" si-au dat foc la valiza Joi Dec 08, 2011 11:14 am

"Fratii Dinamita", Mihai si Florin Costea, au zilele numarate la Steaua, cei doi olteni dandu-si foc la valiza cu atitudinea avuta dupa derbiul cu Dinamo.

Antrenorul "ros-albastrilor", Ilie Stan, a dezvaluit ca cei doi atacanti au fost singurii fotbalisti din lot care nu s-au bucurat de victoria obtinuta pe terenul rivalilor din Stefan cel Mare.

"Eu nu mai am ce sa le fac celor doi frati. Mihai Costea era suparat la finalul meciului cu Dinamo pentru ca nu jucase toata partida. Eu tot incerc sa-i fac pe amandoi sa inteleaga anumite lucruri, dar, din pacate, s-ar putea sa se excluda singuri. Spre exemplu, tot vestiarul canta, baietii trageau de ei sa se bucure, dar ei refuzau sa faca acest lucru si stateau amandoi intr-un colt", a spus Stan la DigiSport.

Florin Costea ar putea ajunge in saptamanile urmatoare la FC Vaslui, in timp ce lui Mihai i se cauta o formatie in strainatate, in special pentru a recupera cei 1,4 milioane de euro platiti in momentul transferului.
Sus In jos
http://real4life.forumz.ro

"Fratii Dinamita" si-au dat foc la valiza

Vezi subiectul anterior Vezi subiectul urmator Sus
Pagina 1 din 1

Robotel

Reclama ta aici cu doar 1 euro/luna pentru detalii Y!M: s3nz4ti3_43v3r@yahoo.com

Creeaza un forum | © phpBB | Forum gratuit de suport | Contact | Semnaleaza un abuz | Blog gratuit